De Bildung Academie wordt georganiseerd door studenten en docenten die gespecialiseerd zijn op verschillende vakgebieden. Voor specifieke vragen kunt u terecht bij de volgende contactpersonen:

 

Interne Relaties & Inschrijvingen

Kirsten Kalkman

+ Studenten en Publicaties 

E: info@debildungacademie.nl // kirsten@debildungacademie.nl
T: +316 2223 6737

 

Mark Helfrich

+ Communicatie

E: mark@debildungacademie.nl
T: +316 4179 1773

 

Kyra Mensink

Studenten en Bouwers

E: kyra@debildungacademie.nl
T: +316 5082 3438

 

Strategie & Organisatie

Em. prof. mr. E. Sutorius

+ Voorzitter Stichtingsbestuur

E: eugene@debildungacademie.nl
T: +316 5316 6473

 

Michiel Tolman

+ Directeur, Externe Communicatie en Pers 

E: michiel@debildungacademie.nl
T: +316 4358 5085

 

Merel van Geel

+  Externe Relaties en Financiën

E: merel@debildungacademie.nl
T: +316 3413 4388

 

Ynte Bakhuizen

+ Externe Relaties, Politiek en Projecten 

E: ynte@debildungacademie.nl
T: +316 3708 9384

 

Douwe Meuldijk

Externe Relaties en Partners

E: douwe@debildungacademie.nl
T: +316 3919 0818

 

Onderwijs, Onderzoek & Evaluatie

Dylan Vianen

+ Onderwijs 

E: dylan@debildungacademie.nl
T: +316 3600 3582

 

Arthur de Gast

+ Bildungflow en Evenementen

E: arthur@debildungacademie.nl
T: +316 2057 8849

 

Koen Wessels

+ Onderzoek en Evaluatie 

E: koen@debildungacademie.nl
T: +316 3900 2904

 

Marijn Moerman

+ Onderwijs 

E: marijnmoerman93@gmail.com
T: +316 4933 6872

 

Website

Mark Helfrich & David van Rooij

 

Financiële gegevens

IBAN: NL06 TRIO 0390104248

RSIN: 854933992

Factuuradres (ons onderwijs is hier niet gevestigd):

Stichting De Bildung Academie

Moleneind 40

1241 NH Kortenhoef

 

Onderwijsadres

Stichting CREA

Nieuwe Achtergracht 170

1018 WV Amsterdam