Voor specifieke vragen kunt u terecht bij de volgende contactpersonen:

 

Mark Helfrich

+ Communicatie & Financiën 

E: mark@debildungacademie.nl
T: +316 4179 1773

 

Onderwijs

Kyra Mensink

+ Jaarprogramma

E: kyra@debildungacademie.nl
T: +316 5082 3438

 

Hanna Naus

+ Avondbildung

E: hanna@debildungacademie.nl
T: +316 1661 6902

 

Koen Wessels

+ Bildung voor Docenten 

E: koen@debildungacademie.nl
T: +316 3900 2904

 

Durk Gardenier

Over Bruggen in Amsterdam

E: durk@debildungacademie.nl
T: +316 1405 8573

 

Samenwerkingen

Dylan Vianen

+ De Bildung Ontwerpschool & onderwijsinstellingen  

E: dylan@debildungacademie.nl
T: +316 3600 3582

 

Strategie & Organisatie

Em. prof. mr. E. Sutorius

+ Voorzitter Stichtingsbestuur

E: eugene@debildungacademie.nl
T: +316 5316 6473

 

Michiel Tolman

+ Directeur, Externe Communicatie en Pers 

E: michiel@debildungacademie.nl
T: +316 4358 5085

 

Website

Mark Helfrich & David van Rooij

 

Financiële gegevens

IBAN: NL06 TRIO 0390104248

RSIN: 854933992

BTW: 854933992B01

Factuuradres (ons onderwijs is hier niet gevestigd):

Stichting De Bildung Academie

Moleneind 40

1241 NH Kortenhoef

 

Onderwijsadres

Stichting CREA

Nieuwe Achtergracht 170

1018 WV Amsterdam